Obálkovanie

Zabalíme pre Vás zásielky transakčného aj marketingového charakteru

  • strojovo 3 obálkovacími linkami s možnosťou dynamickej farebnej potlače - obálkovanie s vytváraním vlastnej obálky (wrapping)
  • strojovo 2 obálkovacími linkami na okienkové obálky

Wrapping

Vlastníme 3 obálkovacie linky PolyJet, ktoré umožňujú spracovanie a balenie tzv. PAPER WRAPPINGOM s možnosťou obálkovať personifikované zásielky s príbalovými materiálmi. Vytlačené dokumenty obálkuje do plnofarebnej bezokienkovej obálky, vytváranej priamo v procese obálkovania. Veľkosť obálky sa prispôsobí veľkosti dokumentu. Obálka môže obsahovať dynamické dáta vrátane adresy (meniace sa údaje z databázy klienta). Výhodou plnofarebnej potlače je možnosť využitia obálky ako reklamno - marketingového priestoru:

"Potlačte si obálky svojimi akciami, službami, novinkami, výhodami, zľavami, ... s úžasnou grafikou. V každých rukách bude vaša obálka neprehliadnuteľným reklamným pútačom".

Táto technológia umožňuje:
  • možnosti zmeny dizajnu obálky a to do 24 hod.
  • balenie do kreatívnej podoby papiera (nevynímajúc pritom štandardné balenie do PP/PE fólií)
  • balenie do neštandardných "obálok" (v rozsahu 7,5 x 10,5 cm do 35 x 45 cm, hrúbky do 2 cm)
  • nízka cena
  • inteligentné triedenie balených materiálov podľa adresátov
  • možnosť komunikácie marketingového posolstva využitím prázdneho priestoru na obálke

 

Obálkovanie do okienkových obálok

Disponujeme obálkovacou linkou BÖWE SYSTEC TurboPremium22 na spracovanie štandardných okienkových, resp. bezokienkových olizovacích obálok na strojové spracovanie. Linka BÖWE TurboPremium22 dokáže spracovať 6+4 dokumenty do obálky pri rýchlosti 22.000 obálok DL /hod. Obálkovacie linky BÖWE TurboPremium dokážu spracovať max. 4 prílohy veľkosti A4/DL. Stanice pre vkladanie príbalov pracujú na princípe bubnového podávača, pričom konfigurácia multifunkčnej linky BÖWE TurboPremium nainštalovaných v tlačiarni Cromwell zahŕňa 4 prílohové stanice.

Ručné obálkovanie neštandardných formátov

V prípade požiadaviek na neštandardné balenie, pre Vás zabezpečíme aj ručné obálkovanie s aplikovanými internými bezpečnostnými a kontrolnými mechanizmami. Zabalíme pre Vás 3D predmety a aj väčšie zásielky balíkového formátu.

CENTRÁLA SPOLOČNOSTI

tel.: +421 269 203 211
fax: +421 269 203 212

Cromwell a.s.
Lamačská 22 ,841 03 Bratislava 42
zobraziť na mape

OBCHODNÉ ODDELENIE

tel.: +421-269 203 211
fax: +421-269 203 212

e-mail: obchod@cromwell.sk

© 2012-2021 CROMWELL. Všetky práva vyhradené. Design & programming by Soyamedia