TransPromo

Transpromo je jedinečný produkt, ktorý je spojením klasickej transakčnej zásielky (bankové výpisy, faktúry ...) a marketingovej zásielky (propagácia tovarov a služieb ...) do jedného dokumentu. Tento produkt Vám umožní využiť štandardný transakčný dokument na účely promotion vlastných, ale aj cudzích služieb a tovarov. Predstavuje použitie modernej tlačovej technológie umožňujúcej úplnú farebnú personalizáciu celého dokumentu, využívajúc dynamické grafické prvky.

Transpromo vďaka kvalitnému dataminingu, ktorý spája to, čo vieme o zákazníkovi a to, čo si o ňom môžeme zistiť, vytvára možnosti ako aktívne komunikovať so zákazníkom ako jednotlivcom, s jeho osobitosťami. To všetko za významného zefektívnenia nákladov na realizáciu transakčného dokumentu a marketingovej kampane, keďže v značnej miere využíva náklady na tvorbu a doručenie transakčného dokumentu aj na efektívnu marketingovú komunikáciu. Samotnú marketingovú komunikáciu to posúva o stupeň vyššie, až na úroveň One To One a umožňuje zaraďovať a využívať viac CRM prvkov.

TransPromo vám prinesie viac:

  • Flexibility - vytlačíte u nás milióny personalizovaných strán za deň,
  • atraktivity - budete produkovať farebne, získate atraktívnejší a moderný vzhľad vašich materiálov,
  • funkčnosti - vďaka našim možnostiam viacnásobnej personalizácie vám pomôžeme vytvoriť úplne novú úroveň komunikácie s vašimi zákazníkmi.

CENTRÁLA SPOLOČNOSTI

tel.: +421 269 203 211
fax: +421 269 203 212

Cromwell a.s.
Lamačská 22 ,841 03 Bratislava 42
zobraziť na mape

OBCHODNÉ ODDELENIE

tel.: +421-269 203 211
fax: +421-269 203 212

e-mail: obchod@cromwell.sk

© 2012-2021 CROMWELL. Všetky práva vyhradené. Design & programming by Soyamedia