Aktuality

Aktuálna situácia a opatrenia ohľadom ochorenia COVID 19

27. Marca 2020

Vážení klienti, partneri, priatelia,

na základe aktuálnej situácie a v snahe zabráneniu šírenia ochorenia COVID-19, sme pristúpili k opatreniam, vďaka ktorým veríme že túto situáciu spoločne čoskoro zvládneme.

Všetci zamestnanci, ktorí môžu pracovať z domu, fungujú od začiatku februára v režime home office až do odvolania. Týmto krokom chceme ochrániť tých zamestnancov, ktorí tak urobiť nemôžu a sú potrební pre denný chod výroby a distribučnej siete.

Osobné stretnutia s klientmi a dodávateľmi na nejaký čas nahrádzame video konferenciami, emailovou a telefonickou komunikáciou.
Staráme sa o ochranu zdravia  našich pracovníkov aj tým, že sme našich doručovateľov, dopravcov, kolegov vo výrobe a v sortingu vybavili ochranným pomôckami (rukavicami a rúškom), ktoré majú povinnosť pri výkone svojej práce nosiť.

Keďže nič nepodceňujeme interne sme pripravili tzv. Pandemický plán, ktorým sme definovali postupy pre minimalizáciu rizika prerušenia prevádzkových aktivít a výrobných procesov s cieľom zabezpečiť kontinuálne poskytovanie služieb zákazníkom.

V neposlednom rade bude naša spoločnosť okrem iného postupovať v zmysle odporúčaní Národného centra kybernetickej bezpečnosti SK-CERT pre prevádzkovateľov základných služieb:
https://www.sk-cert.sk/sk/bezpecnostne-odporucanie-narodneho-centra-kybernetickej-bezpecnosti-sk-cert-pre-prevadzkovatelov-zakladnych-sluzieb-v-suvislosti-s-virusom-covid-19-aktualizovane-opatrenia/index.html

Všetkým našim kolegom zo srdca ĎAKUJEME, že vďaka nim môžeme zabezpečiť procesné úkony v skoro nezmenenej prevádzke.

S prianím pevného zdravia,

Cromwell.

CENTRÁLA SPOLOČNOSTI

tel.: +421 269 203 211
fax: +421 269 203 212

Cromwell a.s.
Lamačská 22 ,841 03 Bratislava 42
zobraziť na mape

OBCHODNÉ ODDELENIE

tel.: +421-269 203 211
fax: +421-269 203 212

e-mail: obchod@cromwell.sk

© 2012-2021 CROMWELL. Všetky práva vyhradené. Design & programming by Soyamedia