Cromwell a. s.

Sme jedným z najmodernejších tlačiarensko - distribučných centier v strednej Európe a jediným uceleným poskytovateľom printových, doručovacích a direct marketingových služieb.

Na trhu poštových služieb zastávame pozíciu lídra v oblasti technológií a inovácií. V súčasnosti sme najväčším alternatívnym poštovým operátorom registrovaným na Poštovom regulačnom úrade, s najrozsiahlejším distribučným pokrytím a najmodernejšími tlačovými technológiami:

  • v rámci adresnej a neadresnej distribúcie pokrývame až 94 % domácností SR na 96% územia
  • disponujeme 9 plne materiálno – technicky vybavenými distribučnými centrami v najväčších mestách (Bratislava, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, Zvolen, Poprad, Prešov, Košice)
  • zamestnávame viac ako 3700 doručovateľov.
  • skúsení tím zamestnancov s niekoľkoročnou praxou v oblasti poštových služieb
  • unikátne tlačové technológie: 2 tlačové linky Océ JetStream 1500, 3 obálkovacie linky PolyJet, obálkovacia linka BÖWE SYSTEC TurboPremium22.

Prečo sme najlepší v tom čo robíme

  • Ako prví na Slovensku disponujeme optimálnymi technológiami pre výrobu unikátnych TransPromodokumentov, kedy je do klasického výpisu, faktúry vložený personalizovaný marketingový odkaz.
  • Disponujeme unikátnymi technológiami, najmä 2 tlačovými linkami Océ JetStream 1500, ktoré sú predurčené na produkčnú tlač plnofarebných transakčných a marketingových personalizovaných, dynamicky sa meniacich dokumentov.
  • Disponujeme unikátnymi produkčnými obálkovacími kapacitami.
  • Vďaka vlastnej distribučnej sieti vo všetkých regiónoch Slovenska sme schopní svojim zákazníkom poskytovať kvalitné služby s pridanou hodnotou.
  • Ako jedna z mála spoločností tohto typu má medzinárodný certifikát kvality ISO 9001, environmentálnej politiky v zmysle ISO 14 001, certifikát bezpečnosti práce v zhode s normou OHSAS 18001 ako aj certifikát systému manažérstva informačnej bezpečnosti podľa ISO 27001.

História spoločnosti

Spoločnosť Cromwell bola založená v roku 1993 v Bratislave ako polygrafická spoločnosť orientovaná na transakčnú tlač. Od svojho vzniku dodnes prešla niekoľkými vývojovými etapami až sa vyprofilovala na jedno z najmodernejších tlačiarensko-distribučných centier v strednej Európe poskytujúce svojim klientom kompletný profesionálny servis v oblasti tlačiarenských služieb.

V roku 2008 bola vytvorená Cromwell Group poskytujúca komplexné služby v oblasti hybridnej pošty, doručovania a direct marketingu. Po rozhodnutí Európskej komisie a zastavení remonopolizácie hybridnej pošty v októbri 2008 spoločnosť Cromwell začala intenzívne napĺňať svoje strategické ciele smerom k vybudovaniu modernej alternatívy klasickým tlačovým a poštovým službám v legálnom režime hybridnej pošty, t.j. v oblasti spracovania a segmentácie dát, v oblasti tlače, obálkovania a následnej distribúcie zásielok adresátom podľa dodanej databázy a rýchlo sa vyprofilovala ako líder medzi registrovanými poskytovateľmi poštových služieb.

CENTRÁLA SPOLOČNOSTI

tel.: +421 269 203 211
fax: +421 269 203 212

Cromwell a.s.
Lamačská 22 ,841 03 Bratislava 42
zobraziť na mape

OBCHODNÉ ODDELENIE

tel.: +421-269 203 211
fax: +421-269 203 212

e-mail: obchod@cromwell.sk

© 2012-2021 CROMWELL. Všetky práva vyhradené. Design & programming by Soyamedia