Tlačové služby

Služby

Líder v oblasti printových technológií a inovácií.

V roku 2023 sme pre vás vytlačili viac ako 260 miliónov dokumentov.

Preprintové služby

 • layouting (šablóny listov, personalizácia, návrh dizajnu...),
 • DTP práce (úprava a návrh dizajnu a tlačových podkladov),
 • spracovanie databáz (kontrola úplnosti, duplicít, verifikácia),
 • optimalizácia obsahu zákazníckych dát do tlačových výstupov,
 • reporting prijatých, spracovaných a odoslaných dát.

Tlačové služby

 • plnofarebná, čiernobiela tlač (ofset, laser, jetstream),
 • digitálna tlač dokumentov (štandardné a TransPromo výpisy, ako aj faktúry, tlač direct mailových kampaní, fotoknihy, tlač kníh už od jedného kusu, selfmailery, personalizované obálky, výplatné pásky),
 • kombinácie ofsetovej a digitálnej tlače (lístky, termorolky pre platobné systémy, špeciálne reklamné materiály, kupóny, vernostné programy),
 • ofsetová tlač (letáky, vkladačky, katalógy, predtlače, samoprepisovacie materiály).

Obálkovacie služby

 • wrappové, okienkové a doručenkové obálky,
 • ručné obálkovanie v lettershope (aj 3D predmetov),
 • strojové obálkovanie do okienkovych obálok,
 • strojové vytváranie obálok v procese obálkovania (wrapping),
 • výroba doručenkových obálok s personalizáciou pri obálkovaní dokumentov.

Postprintové služby

 • fóliovanie, triedenie, zväzkovanie, falcovanie, kompletizácia,
 • príprava sprievodných dokladov na poštu,
 • reporting pre klienta (časy, počty a druhy poštových zásielok),
 • skenovanie dokumentov.
Tlačiarenské technológie
Sme lídrom na trhu plnofarebnej digitálnej tlače. 95 % našej produkcie tlačíme plnofarebne v jednom kroku so zapracovanými ochrannými prvkami a personalizáciou.
 • Plnofarebná tlač - 2 kontinuálne farebné digitálne tlačové linky Canon ColorStream 3500 ZOcé JetStream 1500 s kapacitou až do 3 500 000 strán za deň v plnej farbe.
 • Čiernobiela tlač - 2 kontinuálne digitálne tlačiarne Océ VarioStream 7650 s kapacitou až do 1 725 000 strán za deň v čiernej farbe.
 • Plnofarebná hárková tlač - obojstranne až do 300 g/m2 (Canon ImagePRESS 6011)
Obálkovacie technológie
Ako jediná spoločnosť na slovenskom a českom trhu poskytujeme svojim klientom balenie aj do špeciálnych obálok tzv. WRAPPING, s možnosťou baliť personalizované zásielky s príbalovými materiálmi a 3D predmetmi do plnofarebne potlačenej obálky.
 • Obálkovacie linky KERN s kapacitou 528 000 obálok za deň.
 • "Wrapovacie" obálkovacie linky s možnosťou dynamickej plnofarebnej potlače s kapacitou 864 000 obálok za deň.

Benefity tlačových služieb

Tlač dynamických údajov.

Vysoká produktivita a spoľahlivosť.

Rýchlosť farebnej tlače - 200 m/min.

Optimalizácia nákladov.


Široká škála nosičov médií.

Duplex (obojstranná tlač).

Široká škála doplnkových dokončovacích periférií.

Plnofarebne
2 kontinuálne farebné digitálne tlačové linky Canon ColorStream 3500 ZOcéJetStream 1500
s kapacitou až
3 500 000
strán za deň
Čiernobielo
2 kontinuálne digitálne tlačové linky Océ VarioStream 7650
s kapacitou až
1 725 000
strán za deň
Referencie
Spoločnosť Cromwell je naším dlhoročným spoľahlivým partnerom predovšetkým v oblasti tlačových a aktuálne už aj v doručovacích službách. Spolupráca s Cromwellom je na vysokej úrovni, rozbehli sme spolu viaceré úspešné projekty ako zavedenie Transpromo systému, šifrovanie údajov na ePoukaze a mnoho ďalších. Zabezpečenie služieb je spoľahlivé, zriedkavé problémy sú riešené promptne a korektne.
Tomáš Krištof
Manažér fakturácie a zabezpeč. výnosov
Slovak Telekom, a.s.
Referencie
Mesačne odosielame veľké množstvo individualizovaných zásielok a rôznych šablón, čomu sa spoločnosť Cromwell dokázala rýchlo prispôsobiť a pokryť naše potreby v rámci tlače, obálkovania a odosielania listových zásielok. Aktuálne nastavenie spolupráce nám zefektívnilo procesy vo viacerých smeroch.
Marek Fürst
Head of the debt collection
McGrath & Arthur s.r.o.
Referencie
Společnost Cromwell je naším partnerem pro neadresnou distribuci již po mnoho let. Z důvodu velkého počtu prodejen JYSK je pro nás vysoká kvalita doručování zásadní. Stejně jako proaktivní přístup obchodního partnera i schopnost rychle řešit jakékoliv požadavky. Pevně věřím, že jsou před námi dlouhé roky úzké spolupráce, která přinese další optimalizaci procesu distribuce s efektem dlouhodobého růstu obratu naší společnosti na slovenském trhu.
Eva Kozich
Sales and Marketing Manager, JYSK Czech Republic & Slovakia
JYSK s.r.o.
Referencie
Prvá stavebná sporiteľňa spolupracuje so spoločnosťou Cromwell už dlhšie obdobie. Vzájomnú spoluprácu sme odštartovali v segmente tlače marketingových zásielok a CRM kampaní. Neskôr sme potrebovali optimalizovať procesy hybridnej pošty. A voľba padla opäť na Cromwell najmä pre komlexnosť, kvalitu a rýchlosť jej služieb. Od roku 2018 až do dnes spoločne realizujeme tlač, obálkovanie a distribúciu kompletného portfólia našich transakčných zásielok. So spoluprácou sme natoľko spokojní, že už neuvažujeme sa vrátiť k vlastnej produkcii.
Ing. Martin Mitický
Riaditeľ úseku všeobecného servisu
Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.
Referencie
So spoločnosťou Cromwell spolupracujeme už dlhodobo (od roku 2012). Vďaka proaktívnemu prístupu, širokému portfóliu služieb, ako i profesionálnemu prístupu spoločnosti Cromwell, sa nám podarilo zlúčiť služby hromadnej tlače a distribúcie spolu so službami predchádzajúcimi samotnému doručovaniu zásielok vrátane digitalizácie dát a to všetko pod jednou strechou. Počet služieb, ktoré naša spoločnosť využíva, každoročne rastie najmä vďaka bezproblémovej spolupráci a veríme, že bude na rovnakej úrovni pokračovať i naďalej.
Miloš Halenár
Logistics Manager
O2 Slovakia, s.r.o.
Referencie
So spoločnosťou Cromwell sme začali spolupracovať v roku 2010 v oblasti hromadnej tlače. Už pri rozhodovaní o spolupráci sme si boli istí, že spolupracujeme s profesionálnym tímom vo svojom odbore, ktorý je schopný pokryť náročné požiadavky banky, hlavne v oblasti bezpečnosti. Postupne sme portfólio využívaných služieb rozširovali najmä o alternatívne doručovanie zásielok, a to nielen z kvalitatívnych, ale aj z finančných dôvodov. Pre našu banku to bol jeden z progresívnych krokov a naďalej ho hodnotíme ako úspešný.
Zuzana Kolmačková
Head of Financial management
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Máte otázky?
Prípadne máte záujem o cenovú ponuku? Vypíšte nám, prosím, formulár a náš account manager vás v dohľadnej dobe kontaktuje.